USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Sky'S Room Salinas San Lorenzo The Panoramic Salinas (Santa Elena) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Sky'S Room Salinas San Lorenzo The Panoramic

Rezerwacja online
2026-06-30
2026-07-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

49

Sky'S Room Salinas San Lorenzo The Panoramic

 Wi-Fi
 Klimatyzacja
 Zwierzęta domowe

Przyjazny zwierzętom


Mirador De Salinas znajduje się jedynie 1 km od Sky'S Room Salinas San Lorenzo The Panoramic, natomiast Whale Museum znajduje się w pobliżu. Do dyspozycji Gości jest także basen, który zapewnia przyjemniejszy pobyt.

El Museo De Las Ballenas leży w odległości w małej odległości od miejsca apartamentu. Około 20 min spacerem od tego apartamentu znajduje się Malecon Salinas.

Sky'S Room Salinas San Lorenzo The Panoramic oferuje widok na ogród i obejmuje balkon, pełnowymiarową kuchnię i w pełni wyposażoną kuchnię z klimatyzacją.

Własne posiłki można przygotować w wyposażonym aneksie kuchennym. Najbliższe lotnisko to lotnisko Internacional de Salinas, 5 km od obiektu noclegowego.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:59
Wyjazd: do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • Czy Sky'S Room Salinas San Lorenzo The Panoramic obejmuje kuchnię?

    Tak, Sky'S Room Salinas San Lorenzo The Panoramic oferuje wyposażony aneks kuchenny.
  • Czy Sky'S Room Salinas San Lorenzo The Panoramic ma basen?

    Sky'S Room Salinas San Lorenzo The Panoramic dysponuje basenem.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-06-30
2026-07-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Sky'S Room Salinas San Lorenzo The Panoramic, Ekwador

Av. Malecon 792 Edifico El Panoramico, Salinas (Santa Elena), Ekwador

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © ruta-del-sol-mejor-hoteles.com

All rights reserved